УКРАЇНА: БІЛЬШЕ НІЖ КІНОТЕАТР

Міжсекторальні проекти про міський простір – одна з наших улюблених тем. Ми дізналися, що кінотеатр “Україна” з початку 2019 перебуває на порозі серйозних змін. Щоб обрати правильний вектор руху, важливо було якісно дослідити стан будівлі. Саме тому в березні 2019 року ми зініціювали та провели разом з адміністрацією КП “Україна” 4-денний  воркшоп з напрацювання концепції розвитку кінотеатру.

Ми запросили досвідчених тьюторів з Києва та сформували міждисциплінарну команду з архітекторів, дизайнерів, журналістів, економістів та активістів. Протягом чотирьох днів учасники досліджували позитивні приклади інших міст,  робили просторове дослідження будівлі та території кінотеатру, опрацьовували дані соціологічного опитування, аналізували економічний стан установи, консультувалися з експертами різних профілів та представниками міської адміністрації.

Робоча група згенерувала багато якісних рішень, які стосувались не лише простору, але операційної та бізнес моделей кінотеатру. Результати роботи були публічно презентовані в останній день воркшопу. Ознайомитися з напрацьованою концепцією можна за посиланням.

 

Наразі ми продовжуємо роботу з адміністрацією кінотеатру, щоб напрацювати якісну комунікаційну стратегію “України” з містом та підсилити її соціальну функцію. Слідкуйте за новинами на фейсбук сторінці кінотеатру.

Якщо вас цікавить співпраця з кінотеатром – сконтактуйте з координаторкою проекту Анастасією Івченко +380930745290.

[ssba-buttons]