МАЙСТЕРНЯ ВУЛИЧНИХ МЕБЛІВ

Проект стартував влітку 2015-го як серія громадських воркшопів у парку, де кожен охочий міг виготовити вуличні меблі з палет і поставити їх у будь-якому місці, де їх бракує.

майстерня 5

Ідея використання б/у піддонів для створення оригінальних меблів виявилася актуальною і ми почали отримувати замовлення на виготовлення тієї чи іншої конструкції. Таким чином проект “Майстерня вуличних меблів” почав шлях розвитку як соціальне підприємство.
Це працює так: наші майстри виготовляють меблі на замовлення, весь прибуток від яких іде на розвиток Майстерні і організацію безкоштовних громадських воркшопів у різних частинах міста.

майстер

Проект став переможцем у програмі “Школа соціального підприємництва” (м. Львів).

Ми охоче співпрацюємо з іншими громадськими ініціативами та проектами, а також з молодими черкаськими підприємствами, яким потрібні швидкі екологічні варіанти меблів з піддонів та інших вторинних матеріалів.
Переглянути наші меблі та домовитися про співпрацю можна на нашій сторінці у Фейсбуці, Вконтакті, написавши на e-mail promolod.che@gmail.com або координаторові проекту Іванові Подоляну, 097 495 07 07.

[ssba-buttons]