Послуги

Коворкінг

Оренда робочого місця в комфортному просторі у центрі Черкас.

Поряд з вами працюватимуть проектні менеджери, дизайнери, програмісти. Ви зможете безкоштовно відвідувати усі івенти, які відбуваються в просторі Промолоді по вечорах.

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 8.00 до 20.00

Вартість оренди робочого місця 500 грн – 2 тижні.

За деталями звертайтеся до Івана Подоляна 0974950707

Тренінги

Допоможемо громадським активістам-початківцям освоїти інструменти успішного втілення проектів. А громадським організаціям з досвідом – прокачати окремі навички та зробити якісний крок вперед у своєму професійному розвитку.

Пропонуємо тренінги на такі теми:

  • Управління громадськими проектами
  • Бізнес-модель громадського проекту
  • Комунікації та піар
  • Залучення ресурсів у проекти. Звітність та фінанси громадських організацій
  • Налагодження мережі партнерств
  • Публічна презентація проектів
  • Трансформація громадської ініціативи у професійну організацію

Ми готові розробити освітній продукт під ваші потреби.

Сувеніри з Черкасами

Ми хочемо, щоб кожен міг привезти частинку Черкас у інші міста та країни світу.

Для цього ми створюємо листівки, календарі та інші сувеніри з впізнаваними об’єктами Черкас. Для роботи над кожною серією сувенірної продукції ми залучаємо молодих черкаських дизайнерів. Зараз доступні три серії листівок з Черкасами:

А також календар “Мій щасливий рік в Черкасах”.

 

Ви можете придбати сувеніри в офісі Промолоді, за адресою вул. Симоненка, 5. Зробити замовлення або домовитися про співпрацю ви можете на сторінці “Черкаси: Міські сувеніри” у Фейсбуці.

Організація подій

Допоможемо провести вашу подію в Черкасах: тренінги, лекції, семінари, воркшопи, презентації обговорення, кінопокази, форуми, конференції.

Пропонуємо приміщення в центрі міста на 45 людей з проектором, фліпчартом, потужним інтернетом та усім необхідним для комфортної роботи.

Поширимо інформацію та залучимо цільову аудиторіу на ваш захід. Маємо мережу підписників у ФБ понад 6000 людей. Дружні відносини з провідними локальними ЗМІ, мережу контактів з лідерами думок та офіційними особами міста. Забезпечимо професійну PR-підтримку до, під час та після вашого заходу. Дизайнерські послуги, фото- та відеозйомку події.

Обговорити деталі співпраці можна з Дариною Подолян, 0935887257

Стратегічні сесії

Допоможемо команді вашої організації, громадського чи бізнес-проекту систематизувати досвід, проаналізувати теперішній стан і прокласти шлях до бажаного майбутнього.

Проведемо стратегічну сесію та розробимо план, який відповідатиме потребам саме вашої команди. Використовуємо неформальні методики, які допоможуть розробити стратегію розвитку, що відображатиме ваші цінності та цілі і дійсно працюватиме.

Обговорити деталі співпраці можна з Дариною Подолян, 0935887257